tse ts en 12810-1TSE - TS EN 12810-1
BELGELİ GÜVENLİKLİ İSKELE > 35. Yıl.. +90 248 325 35 55
deneme
2.El İskele Fiyatları Alman İskelesi Ankara Asma İskele Ayar Mili Bambu İskele belediye iskele projesi Cephe İskelelerinde Güvenli Çalışma Rehberi Demir Fiyatları Döküm Sac Kurtağzı Galvanizli İskele Güvenli İskele Güvenlik Ağı Güvenlik Ağı Fiyatları Güvenlikli Ahşap İskele Güvenlikli Cephe İş İskelesi Güvenlikli Flanşlı Kamalı İskele Güvenlikli H Tipi İskele Güvenlikli H Tipi İskele Galeri Güvenlikli H Tipi İskele Kurulumu Güvenlikli İskele Güvenlikli İskele Tebliği Güvenlikli Kamalı Flanşlı İskele Kurulumu haber Hatalı İskele Uygulaması İkinci El Güvenlikli İskele İkinci El İskele 2.el İkinci El İskele Fiyatları İnşaat Güvenlik Ağı İnşaat Güvenlik Ağı video inşaat iskelesi İnşaat Ruhsatı İskele Projesi iskele İskele Ankraj Noktaları İskele Fiyatları İskele Gökdelen İskele Hesaplama Programı İskele Hesaplaması İskele Kazası İskele Kiralama İskele Kurma Sökme Kılavuzu İskele Kurulum Elemanı İskele Kurulum Söküm Talimatı İskele Projesi iskele statik hesaplama iskele uygulama iskele video İş Güvenliği Kiralık İskele Konya Kredi Kartı ile Taksitli İskele Kalıp Kullanım Kılavuzu kuru Mamül ve Konfigürasyon El Kitabı Minare İskelesi Oguzhan Örnek İskele Planı Örümcek İskele Pratik İskele Rollform Kalas Sahibinden 2.el iskele Sahibinden Kiralık İskele satılık iskele Satılık İskele Fiyatları Sertifikalı İskele Taban Plakası Test Deney TS EN 1065 TS EN 1263-1 TS EN 12810 TS EN 12812 TSE Tse belgeli iskele Yorum Değerlendirme Görüş

Teleskopik Dikme ( Demir Direk ) Sistemleri


Teleskopik dikme ( direk ) birkaç çeşit kesit ve değişik çalışma yüksekliklerine göre imal edilmektedir. Kullanımı çok kolay ve tekrar kullanım sayısı oldukça fazla olan elemanlardır. Çalışma kapasitesi, ömrü ve hassasiyeti üst düzeydedir. Döşeme ve kiriş altı çalışmalarındaki verimi mükemmeldir.

Sağlam ve uzun ömürlü...

Standart üretimimizde; İç borular Ø 48 - 3 mm dış borular Ø 60 - 2.5 mm, ince ayar vidası Ø 60,3 - 3 mm  kesitindedir. Ancak özel boy, çap ve et kalınlıklarında üretimlerimiz de mevcuttur. Borular test edilmiş TSE belgeli ve kalite sınıfı ST37 dir.

Sfero döküm ince ayar vidası kullanılmaktadır. Teleskobik dikmelerin ( direk ) 4 mm sactan kabartma yöntemi ile imal edilen taban tablasında Ø 10 mm delikler bulunur.

Döşeme ve kiriş altı olmak üzere iki çeşit olan mahya yuvaları 5 mm sactan imal edilmektedir. Ayar vidası kısmı, tornada standartlara uygun çelik borudan sıkıştırma yöntemi ile talaşsız kare dişler açılarak dış boruya kaynatılır veya doğrudan dış boru üzerine açılır. Kaba ayar delikleri standartlara uygun şekilde, hidrolik sistemle çalışan otomatik zımbalarla Ø 15 mm olarak açılır.

400 cm den daha yüksek mesafelerde dökülecek betonlarda, kalıp altlarında kullanılacak olan Teleskobik Dikmeler ( direk ) birbirlerine bağlantılı olmalıdır. İç veya Dış boruya ilave edilen oynar flanşlar, yatay elemanlar kullanılarak istenilen yükseklikte birbirlerine monte edilerek olası burkulmalar önlenmektedir.

Teleskopik Dikmelerin kendi kendine ayakta durmasını sağlayan tripot ayak ( 3 ayak ) imalatımız da bulunmaktadır.

Teleskobik Dikme ister çelik, istenirse ahşap döşeme kalıpları ile uyum içerisinde çalışabilmektedir. Mahya yuvasının şekline bağlı olarak döşeme altında kullanıldığı gibi kiriş altında da rahatlıkla kullanılabilir.

Başlık olarak 'U' başlıklı, 'T' başlıklı, 'Düz' başlıklı ve '4 Yollu' başlıklı olarak imal edilmektedir.

T. DİKME TEST CİHAZIMIZ
Teleskopik Dikmeler için standart ölçülerimiz;
Min/Max
175/300 cm Teleskopik Dikme  [3,0m]
200/350 cm Teleskopik Dikme  [3,5m]
225/400 cm Teleskopik Dikme  [4,0m]
250/450 cm Teleskopik Dikme  [4,5m]
275/500 cm Teleskopik Dikme  [5,0m]
300/550 cm Teleskopik Dikme  [5,5m]

TELESKOPİK DİKME TEST CİHAZI   >>>

Fabrikada üretim esnasında Teleskobik dikmelerin testlerini yapabilmek için özel olarak tasarladığımız basınç uygulama cihazımız kullanılmaktadır.
Ara mesafesi Teleskopik Dikmelerin uzunluğuna göre ayarlanabilen cihazımız dan elde edilen değerler, kabul edilebilen sınırların içinde olup olmadığı kontrol edilerek ISO 9001 sistemimize göre arşivlenmektedir.

TSE tarafından hazırlıkları tamamlanan ve 2016 yılı ile birlikte belgelendirme süreci başlayacak ürünlerdir. Yeni standart TSE TS EN 1065 Ayarlanabilir Teleskopik Çelik Dikmeler dir.

Toplu alımlarda fabrikamızı ziyaret eden müşterilerimizle birlikte de bu testler yapılmaktadır.

TELESKOPİK DİKME STATİK HESAPLAMALARI;

Ürünlerimize ait statik hesaplamalarımız mevcuttur ve satış sonrası müşterilerimize gönderilmektedir.

Türkiye'nin her yerine sevkıyat yapmaktayız ; İstanbul, Ankara, Bursa, Konya, Antalya..


[tab] [content title="01"]
[/content] [content title="02"]
[/content] [content title="03"]
Demir Direk
[/content] [content title="04"]
Demir Direk
[/content] [content title="05"]
Demir Dikme
[/content] [content title="06"]
Demir dikme
[/content] [content title="07"]
[/content] [content title="08" ]
[/content] [/tab]

Katalog:

[tab] [content title="Diğer Kalıp Altı İskele Sistemleri"] • Kule Tipi (Kovanlı) Kalıp İskelesi Sistemi
 • Masa Tipi (Ağır Yük) Kalıp İskelesi Sistemi
 • Cup-Lock (Fincanlı) İskele Sistemi
 • Teleskopik Dikme Direk Sistemi
 • [/content] [/tab]

  Author Name

  İletişim Formu

  Ad

  E-posta *

  Mesaj *

  Blogger tarafından desteklenmektedir.