tse ts en 12810-1TSE - TS EN 12810-1
BELGELİ GÜVENLİKLİ İSKELE > 35. Yıl.. +90 248 325 35 55
deneme
2.El İskele Fiyatları Alman İskelesi Ankara Asma İskele Ayar Mili Bambu İskele belediye iskele projesi Cephe İskelelerinde Güvenli Çalışma Rehberi Demir Fiyatları Döküm Sac Kurtağzı Galvanizli İskele Güvenli İskele Güvenlik Ağı Güvenlik Ağı Fiyatları Güvenlikli Ahşap İskele Güvenlikli Cephe İş İskelesi Güvenlikli Flanşlı Kamalı İskele Güvenlikli H Tipi İskele Güvenlikli H Tipi İskele Galeri Güvenlikli H Tipi İskele Kurulumu Güvenlikli İskele Güvenlikli İskele Tebliği Güvenlikli Kamalı Flanşlı İskele Kurulumu haber Hatalı İskele Uygulaması İkinci El Güvenlikli İskele İkinci El İskele 2.el İkinci El İskele Fiyatları İnşaat Güvenlik Ağı İnşaat Güvenlik Ağı video inşaat iskelesi İnşaat Ruhsatı İskele Projesi iskele İskele Ankraj Noktaları İskele Fiyatları İskele Gökdelen İskele Hesaplama Programı İskele Hesaplaması İskele Kazası İskele Kiralama İskele Kurma Sökme Kılavuzu İskele Kurulum Elemanı İskele Kurulum Söküm Talimatı İskele Projesi iskele statik hesaplama iskele uygulama iskele video İş Güvenliği Kiralık İskele Konya Kredi Kartı ile Taksitli İskele Kalıp Kullanım Kılavuzu kuru Mamül ve Konfigürasyon El Kitabı Minare İskelesi Oguzhan Örnek İskele Planı Örümcek İskele Pratik İskele Rollform Kalas Sahibinden 2.el iskele Sahibinden Kiralık İskele satılık iskele Satılık İskele Fiyatları Sertifikalı İskele Taban Plakası Test Deney TS EN 1065 TS EN 1263-1 TS EN 12810 TS EN 12812 TSE Tse belgeli iskele Yorum Değerlendirme Görüş

Masa Tipi Ağır Yük İskele Sistemi

Masa İskele Sistemleri ; kullanım alanı geniş, yüksek taşıma kapasitesine sahip sistemlerdir. Yüksek sanayi yapıları, köprüler ve su depoları gibi çok kalın döşeme betonu ve düzensiz kiriş sistemlerine sahip olan yapılarda tercih edilmektedir. Döşeme altında, merdiven kulesi olarak kullanmak mümkündür.

Döşeme altı yük kalıbında 3 farklı uygulama biçimi vardır. 

      1.      Elle kurulup sökülebilen, vinç ile taşınabilme özelliğine de sahip, döşeme ve kiriş altında kullanılan serbest iskele sistemi.

      2.      Vinç ile taşınan, döşemede kullanılan masa kalıp sistemi.

      3.      Sık aralıklı derin kirişli döşemelerde kullanılan, döşeme yükünün kiriş altına kurulan masalara taşıtıldığı kiriş altı masa sistemi.

OĞUZHAN MASA TİPİ İSKELE sistemi, TSE belgeli Ø 60 / 3mm ve Ø 60 / 4mm sanayi borularından mamül 3 tip standart çerçeveden oluşmaktadır, bunlar; 110x150 cm, 150x150 cm ve 180x150 cm dir.

Bu çerçeveler Alt ve Üst Ayar Milleri ( Ø 48 / 5mm) ile  kullanılarak tüm yüksekliklere uyum sağlamaktadır.
Sistemde kullanılan tüm çapraz elemanlar Ø 34 / 2,5mm olarak üretilmektedir.

Ana taşıyıcıları çerçevenin alt ve üst bölümünden birbirine yatay olarak bağlayan borular Ø 48 / 3mm olarak üretilmektedir.

Ana taşıyıcıların çerçevelere, tali taşıyıcılarında ana taşıyıcılara yatay ve çapraz elemanlarla sabitlenmesi neticesinde oluşan masa modülü son derece rijit bir yapıya dönüşür.

OĞUZHAN MASA TİPİ İSKELE sisteminin standart elemanları ile;
- MASA KALIP
- KALIP İSKELESİ
- MERDİVEN KULESİ
şeklinde farklı uygulamalarda yapılabilmektedir.
Türkiye'nin her yerine sevkıyat yapmaktayız ; İstanbul, Ankara, Bursa, Konya, Antalya..


[tab] [content title="01"][/content] [content title="02"][/content] [content title="03"][/content] [content title="04"][/content] [content title="05"]
[/content] [content title="06"]
[/content] [content title="07"]
[/content] [content title="08"]
[/content] [content title="09"]
[/content] [/tab] [tab] [content title="Diğer Kalıp Altı İskele Sistemleri"]

 • Kule Tipi (Kovanlı) Kalıp İskelesi Sistemi
 • Masa Tipi (Ağır Yük) Kalıp İskelesi Sistemi
 • Cup-Lock (Fincanlı) İskele Sistemi
 • Teleskopik Dikme Direk Sistemi
 • [/content] [/tab]

  Author Name

  İletişim Formu

  Ad

  E-posta *

  Mesaj *

  Blogger tarafından desteklenmektedir.