tse ts en 12810-1TSE - TS EN 12810-1
BELGELİ GÜVENLİKLİ İSKELE > 35. Yıl.. +90 248 325 35 55
deneme
2.El İskele Fiyatları Alman İskelesi Ankara Asma İskele Ayar Mili Bambu İskele belediye iskele projesi Cephe İskelelerinde Güvenli Çalışma Rehberi Demir Fiyatları Döküm Sac Kurtağzı Galvanizli İskele Güvenli İskele Güvenlik Ağı Güvenlik Ağı Fiyatları Güvenlikli Ahşap İskele Güvenlikli Cephe İş İskelesi Güvenlikli Flanşlı Kamalı İskele Güvenlikli H Tipi İskele Güvenlikli H Tipi İskele Galeri Güvenlikli H Tipi İskele Kurulumu Güvenlikli İskele Güvenlikli İskele Tebliği Güvenlikli Kamalı Flanşlı İskele Kurulumu haber Hatalı İskele Uygulaması İkinci El Güvenlikli İskele İkinci El İskele 2.el İkinci El İskele Fiyatları İnşaat Güvenlik Ağı İnşaat Güvenlik Ağı video inşaat iskelesi İnşaat Ruhsatı İskele Projesi iskele İskele Ankraj Noktaları İskele Fiyatları İskele Gökdelen İskele Hesaplama Programı İskele Hesaplaması İskele Kazası İskele Kiralama İskele Kurma Sökme Kılavuzu İskele Kurulum Elemanı İskele Kurulum Söküm Talimatı İskele Projesi iskele statik hesaplama iskele uygulama iskele video İş Güvenliği Kiralık İskele Konya Kredi Kartı ile Taksitli İskele Kalıp Kullanım Kılavuzu kuru Mamül ve Konfigürasyon El Kitabı Minare İskelesi Oguzhan Örnek İskele Planı Örümcek İskele Pratik İskele Rollform Kalas Sahibinden 2.el iskele Sahibinden Kiralık İskele satılık iskele Satılık İskele Fiyatları Sertifikalı İskele Taban Plakası Test Deney TS EN 1065 TS EN 1263-1 TS EN 12810 TS EN 12812 TSE Tse belgeli iskele Yorum Değerlendirme Görüş

Kovanlı [ Kule Tipi ] Kalıp Altı İskele Sistemi

Kovanlı Kule Tipi Taşıyıcı İskele sistemleri herhangi bir bağlantı aparatına (kama, pim, fincan vs.) ve dolayısıyla çekiçlemeye hiç gerek kalmadan birbirine şaşırtmalı ve geçmeli olarak en kolay bir biçimde zahmetsizce kurulur. Kule sistemi yapısı itibari ile her 50 cm de bir yatay bağlantı imkanı sağladığı için kurulum esnasında kuruluma yardımcı merdiven kullanılmasına da gerek yoktur.


Kovanlı kule iskele sistemi birbirinden bağımsız kuleler şeklinde kurulmaktadır. Eğer oluşturulan kulelerin kule vinçlerle yer değiştirlimesi gerekiyorsa komple çapraz elemanlar kullanılmalıdır.  Eğer yer değiştirilmesi gerekmiyorsa kuleler kendi içerisinde her zaman çapraz elemanlarla bağlanmak durumda da değildir, ancak çok yüksek mesafelerde alttan ve üstten belli mesafelere kadar çapraz elemanlar kullanılmalıdır.

Kovanlı kule iskele sistemi zeminde 100x100 cm ve 120x120 cm şeklinde oluşturulur ve max. 12m yüksekliğe kadar istenilen her yüksekliğe uyum sağlar. Ana taşıyıcı olarak eğer, H20 Ahşap Kiriş kullanılıyorsa 120x120 cm kuleler, eğer 10/10cm ahşaplar kullanılıyorsa 100x100cm kuleler tercih edilmelidir.


Kovanlı kule iskele sistemi max. 6 adet farklı elemandan oluşmaktadır ;
1-  Alt Ayar Mili
2-  ALT  ve ÜST KARE ÇERÇEVE
3-  H BİTİŞ ÇERÇEVESİ
4-  H ÇERÇEVE
5-  ÇAPRAZ ( Diagonal )
6-  ÜST AYAR MİLİ


H Bitiş Çerçevesi, Üst Kare Çerçevenin kullanılmadığı durumlarda üst ayar millerinin altlarında kullanılır.

Sistemde kullanılan ana dikey borular Ø 48,3 / 3mm sanayi borularından,
Yatay ara parçalar 40 x 60 x 2mm Profilden,
Çapraz elemanlar Ø 34 / 2,5mm sanayi borularından,
Ayar milleri Ø 38 / 4mm sanayi borularından
Dört yollu başlık 8mm sactan  üretilmektedir.
[tab] [content title="01"]
[/content] [content title="02"]
[/content] [content title="03"]
[/content] [content title="04"]
[/content] [content title="05"]
[/content] [/tab]

Katalog:

[tab] [content title="Diğer Kalıp Altı İskele Sistemleri"]

 • Kule Tipi (Kovanlı) Kalıp İskelesi Sistemi
 • Masa Tipi (Ağır Yük) Kalıp İskelesi Sistemi
 • Cup-Lock (Fincanlı) İskele Sistemi
 • Teleskopik Dikme Direk Sistemi
 • [/content] [/tab]

  Author Name

  İletişim Formu

  Ad

  E-posta *

  Mesaj *

  Blogger tarafından desteklenmektedir.