tse ts en 12810-1TSE - TS EN 12810-1
BELGELİ GÜVENLİKLİ İSKELE > 35. Yıl.. +90 248 325 35 55
deneme
2.El İskele Fiyatları Alman İskelesi Ankara Asma İskele Ayar Mili Bambu İskele belediye iskele projesi Cephe İskelelerinde Güvenli Çalışma Rehberi Demir Fiyatları Döküm Sac Kurtağzı Galvanizli İskele Güvenli İskele Güvenlik Ağı Güvenlik Ağı Fiyatları Güvenlikli Ahşap İskele Güvenlikli Cephe İş İskelesi Güvenlikli Flanşlı Kamalı İskele Güvenlikli H Tipi İskele Güvenlikli H Tipi İskele Galeri Güvenlikli H Tipi İskele Kurulumu Güvenlikli İskele Güvenlikli İskele Tebliği Güvenlikli Kamalı Flanşlı İskele Kurulumu haber Hatalı İskele Uygulaması İkinci El Güvenlikli İskele İkinci El İskele 2.el İkinci El İskele Fiyatları İnşaat Güvenlik Ağı İnşaat Güvenlik Ağı video inşaat iskelesi İnşaat Ruhsatı İskele Projesi iskele İskele Ankraj Noktaları İskele Fiyatları İskele Gökdelen İskele Hesaplama Programı İskele Hesaplaması İskele Kazası İskele Kiralama İskele Kurma Sökme Kılavuzu İskele Kurulum Elemanı İskele Kurulum Söküm Talimatı İskele Projesi iskele statik hesaplama iskele uygulama iskele video İş Güvenliği Kiralık İskele Konya Kredi Kartı ile Taksitli İskele Kalıp Kullanım Kılavuzu kuru Mamül ve Konfigürasyon El Kitabı Minare İskelesi Oguzhan Örnek İskele Planı Örümcek İskele Pratik İskele Rollform Kalas Sahibinden 2.el iskele Sahibinden Kiralık İskele satılık iskele Satılık İskele Fiyatları Sertifikalı İskele Taban Plakası Test Deney TS EN 1065 TS EN 1263-1 TS EN 12810 TS EN 12812 TSE Tse belgeli iskele Yorum Değerlendirme Görüş

İtalyan Tipi Güvenlikli H İskele

İtalyan H Tipi Güvenlikli İnşaat İskelesi

İtalyan Tipi H iskele sistemi; dış cephelerde veya bina içi aydınlatma galeri boşluklarında yüzeyde yapılacak her türlü işlem için (yalıtım, sıva, boya, giydirme, cephe kaplama, mantolama vb.) kolaylıkla kullanılabilir. Bu tip iskelenin ana taşıyıcısı çerçeve şeklinde tasarlanmıştır. Bağlantı şekli olarak ise taşıyıcı çerçevelerin arasında yatay ve çapraz bağlantılar mevcuttur. Bu yatay ve çapraz bağlantı borularının kolayca takılıp çıkartılabilmesi için kilitli pimler kullanılmaktadır.

H tipi iskelenin kurulması son derece hızlı ve kolaydır. Her bir set; karşılıklı 2 tane H çerçevenin arasında, 2 tane yatay, 1 tane çapraz ve 2 tane yürüme platformu kalastan oluşur. Cephede 1 setin 3,6 mt2 alanı kapladığı modüller yan yana, üst üste eklenerek iskelenin kurulumu kolaylıkla sağlanabilir. Sisteme ayrıca yardımcılar olarak; alt ayar mili ayaklar, yürüme platformu çelik kalaslar, merdivenli platformlar, düz tırmanma merdivenleri ile boru kelepçeli duvar bağlantı elemanları da kullanılabilmektedir. Uygun fiyatlı ve uzun ömürlü olması amacıyla uçları ezilerek yekpare borudan şekillendirilmiş yatay ve çapraz bağlantı borularında herhangi bir aparat kaynaklı olmamaktadır. Farklı uzunluklardaki her bir projenizde kullanıma uygun olarak H tipi iskelenizin tekrar kurulabilmesini sağlamak amacı ile yatay aralıkları; 180cm, 200cm ve 250cm ölçülerinde üretim yapılabilmektedir. Bu şekilde H tipi iskelenizi rahatlıkla, kolayca ve hızla kurarak işinize bir an önce başlayabilirsiniz.

Güvenlikli H İskele çerçevesi Ø48,3/3,0mm borudan üretilmektedir. Duvar bağlantı parçaları Ø48,3/3,2mm boru üzerine Ø12mm kalınlığında demir kanca ile kaynaklıdır. Güvenlikli H iskelenin yatay ve çapraz bağlantıları ise Ø34/2,0mm ya da Ø27/2,5mm borudan imal edilebilir.

İtalyan Tipi H İskele üretiminde kullanılan tüm borular TSE belgeli, kimyasal ve mekanik testlerden başarı ile geçmiş S235JR (ST37) sınıfı kalitede, standarda uygun borulardır.

Standartlara uygun iskele;

Güvenlikli H İş İskele Sistemlerimiz TSE TS EN 12810 BELGELİDİR. Yani; TS EN 12810-1, TS EN 12810-2, TS EN 12811-1, TS EN 12811-2, TS EN 12811-3 standartlarına göre dizayn edilmiş ve üretilmiştir. Bu standarda göre statik hesaplama 24m yükseklik için yapılmaktadır. Daha yüksek binalar için özel statik hesaplama yapılması gerekir.

ISO iskele standartlarına göre İtalyan Tipi H İskelenin de galvanizlenmiş paslanmaz özellikte olması mecburidir.

Author Name

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *

Blogger tarafından desteklenmektedir.