tse ts en 12810-1TSE - TS EN 12810-1
BELGELİ GÜVENLİKLİ İSKELE > 35. Yıl.. +90 248 325 35 55
deneme
2.El İskele Fiyatları Alman İskelesi Ankara Asma İskele Ayar Mili Bambu İskele belediye iskele projesi Cephe İskelelerinde Güvenli Çalışma Rehberi Demir Fiyatları Döküm Sac Kurtağzı Galvanizli İskele Güvenli İskele Güvenlik Ağı Güvenlik Ağı Fiyatları Güvenlikli Ahşap İskele Güvenlikli Cephe İş İskelesi Güvenlikli Flanşlı Kamalı İskele Güvenlikli H Tipi İskele Güvenlikli H Tipi İskele Galeri Güvenlikli H Tipi İskele Kurulumu Güvenlikli İskele Güvenlikli İskele Tebliği Güvenlikli Kamalı Flanşlı İskele Kurulumu haber Hatalı İskele Uygulaması İkinci El Güvenlikli İskele İkinci El İskele 2.el İkinci El İskele Fiyatları İnşaat Güvenlik Ağı İnşaat Güvenlik Ağı video inşaat iskelesi İnşaat Ruhsatı İskele Projesi iskele İskele Ankraj Noktaları İskele Fiyatları İskele Gökdelen İskele Hesaplama Programı İskele Hesaplaması İskele Kazası İskele Kiralama İskele Kurma Sökme Kılavuzu İskele Kurulum Elemanı İskele Kurulum Söküm Talimatı İskele Projesi iskele statik hesaplama iskele uygulama iskele video İş Güvenliği Kiralık İskele Konya Kredi Kartı ile Taksitli İskele Kalıp Kullanım Kılavuzu kuru Mamül ve Konfigürasyon El Kitabı Minare İskelesi Oguzhan Örnek İskele Planı Örümcek İskele Pratik İskele Rollform Kalas Sahibinden 2.el iskele Sahibinden Kiralık İskele satılık iskele Satılık İskele Fiyatları Sertifikalı İskele Taban Plakası Test Deney TS EN 1065 TS EN 1263-1 TS EN 12810 TS EN 12812 TSE Tse belgeli iskele Yorum Değerlendirme Görüş

Cup-Lock Fincanlı İskele Sistemi

Cup-Lock ( fincanlı ) iskele sistemi özellikle kalıp altı iskelesi olarak yüksek yük taşıma kapasitesine sahiptir. Aynı zamanda cephe iskelesi olarak ta kullanılabilir. Özelllikle dairesel yapıların cephelerinde her açıda kurulabilme özelliğinden dolayı büyük kolaylık sağlamaktadır.

Flanşlı iskelelere göre kurulması biraz daha basittir. Sadece çekiç kullanarak montaj ve demontajı gerçekleştirilir. Birleşim parçaları üzerinde olduğu için malzeme zaiyatı yoktur. Birleşim pimli olmadığı için yatay elemanın başlığının dikme fincanına tam oturması sağlanmalıdır. Aksi durumda emniyetli bir birleşim sağlanmaz. Eksenel yüklere karşı çok mukavemetlidir. Yanal yüklere karşı mukavemetini arttırmak için belli yerlerden boru kelepçeler ile çapraz bağlantılar sağlanmalıdır. Ürünün kaybolacak ya da kırılacak bir parçası bulunmadığı için defalarca kullanılsa bile zamana meydan okuyabilmektedir.

Cup-Lock Dikey elemanları 50, 100, 150, 200, 250 ve 300 cm uzunluklarında olup Ø 48 / 3mm TSE belgeli sanayi borularından üretilmektedir. Standart Fincan aralığı 100 cm dir ancak her bir dikme üzerine gelen yük miktarı arttıkça burkulmayı önlemek için fincan aralıkları 50 cm ye düşürülmektedir.

Cup-Lock yatay elemanları 70, 100, 120, 150, 200, 250 ve 300 cm uzunluklarında olup Ø 48 / 2,5mm TSE belgeli sanayi borularından üretilmektedir. Yatay boru uçlarında dövme başlıklı bademler bulunmaktadır.
Türkiye'nin her yerine sevkıyat yapmaktayız ; İstanbul, Ankara, Bursa, Konya, Antalya..

[tab] [content title="01"]
[/content] [content title="02"]
[/content] [content title="03"]
[/content] [content title="04"]
 [/content] [content title="05"]
[/content] [content title="06"]
[/content] [content title="07"]
[/content] [content title="08"]Fotoğraf 8[/content] [content title="09"]Fotoğraf 9[/content] [/tab]

Katalog:

[tab] [content title="Diğer Kalıp Altı İskele Sistemleri"]


 • Kule Tipi (Kovanlı) Kalıp İskelesi Sistemi
 • Masa Tipi (Ağır Yük) Kalıp İskelesi Sistemi
 • Cup-Lock (Fincanlı) İskele Sistemi
 • Teleskopik Dikme Direk Sistemi
 • [/content] [/tab]

  Author Name

  İletişim Formu

  Ad

  E-posta *

  Mesaj *

  Blogger tarafından desteklenmektedir.