tse ts en 12810-1TSE - TS EN 12810-1
BELGELİ GÜVENLİKLİ İSKELE > 35. Yıl.. +90 248 325 35 55
deneme
2.El İskele Fiyatları Alman İskelesi Ankara Asma İskele Ayar Mili Bambu İskele belediye iskele projesi Cephe İskelelerinde Güvenli Çalışma Rehberi Demir Fiyatları Döküm Sac Kurtağzı Galvanizli İskele Güvenli İskele Güvenlik Ağı Güvenlik Ağı Fiyatları Güvenlikli Ahşap İskele Güvenlikli Cephe İş İskelesi Güvenlikli Flanşlı Kamalı İskele Güvenlikli H Tipi İskele Güvenlikli H Tipi İskele Galeri Güvenlikli H Tipi İskele Kurulumu Güvenlikli İskele Güvenlikli İskele Tebliği Güvenlikli Kamalı Flanşlı İskele Kurulumu haber Hatalı İskele Uygulaması İkinci El Güvenlikli İskele İkinci El İskele 2.el İkinci El İskele Fiyatları İnşaat Güvenlik Ağı İnşaat Güvenlik Ağı video inşaat iskelesi İnşaat Ruhsatı İskele Projesi iskele İskele Ankraj Noktaları İskele Fiyatları İskele Gökdelen İskele Hesaplama Programı İskele Hesaplaması İskele Kazası İskele Kiralama İskele Kurma Sökme Kılavuzu İskele Kurulum Elemanı İskele Kurulum Söküm Talimatı İskele Projesi iskele statik hesaplama iskele uygulama iskele video İş Güvenliği Kiralık İskele Konya Kredi Kartı ile Taksitli İskele Kalıp Kullanım Kılavuzu kuru Mamül ve Konfigürasyon El Kitabı Minare İskelesi Oguzhan Örnek İskele Planı Örümcek İskele Pratik İskele Rollform Kalas Sahibinden 2.el iskele Sahibinden Kiralık İskele satılık iskele Satılık İskele Fiyatları Sertifikalı İskele Taban Plakası Test Deney TS EN 1065 TS EN 1263-1 TS EN 12810 TS EN 12812 TSE Tse belgeli iskele Yorum Değerlendirme Görüş

A+ A-

Satılık İskele

Satılık İnşaat İskele Çeşitleri
Satılık iskele tabiri tüm kalıp altı ve cephe iskele sistemlerini kapsamaktadır. Satlık güvenlikli iskele yeni sistem sıfır iskele sistemleri için kullanıldığı gibi, aynı zamanda 2.el iskele sistemleri için de kullanılan bir tabirdir.

Satılık iskele sistemlerinin karşısında da kiralık iskele sistemleri bulunmaktadır.
İnternet üzerinde yapılan aramalarda sektördeki ihtiyaç sahipleri aramalarını detaylı olarak yapmıyorlar. Düşündükleri bir çok iskele ürünü için kısaca satlık İskele tabirini kullanmayı tercih ediyor, bizde bu yazımızda bunu dile getirmek istedik, Şöyleki;

Güvenlikli Flanşlı Kamalı İskele değil Satılık İskele
Güvenlikli H Tipi İskele Sistemi değil Satlık İskele
İnşaat Cephe İskelesi Yerine Satılık İskele
İkinci El İskele sistemleri yerine Satlık İskele
İkinci El H Tipi İskele sistemleri yerine Satlık 2.el iskele
İkinci El İskele sistemleri yerine Satlık ikinci el İskele
İnşaat İskele Fiyatları değil Satılık İskele Fiyatları
H Tipi İnşaat İskelesi fiyatları değil Satılık İskele Fiyatları
Kamalı Flanşılı Tip İskele fiyatları değil Satlık İskele Fiyatı
İnşaat İskele Çeşitleri yerine Satılık İskeleler

Bu liste bu şekilde uzayıp gidiyor. Aslında bizler gibi üretici firmalar ürünlerini satarken yada pazarlama metinlerini hazırlarken ‘satılık iskele’ tabirini kullanmazlar. Ama hali hazırda elinde kullanmakta olduğu iskele sistemi olan ve bunu satmak isteyen firmalar 2.el bir ürünü satıyor olmayı ifade ettiğini düşündükleri ‘Satılık’ ve ‘Satlık’ tabirini ön ek olarak kullanırlar.

Satıcı firmalar her ne kadar 2.el iskele için bu terimi kullansa da, alıcı şahıs ve firmalar aramalarında neredeyse tüm iskele çeşitleri için satılık iskele demeyi tercih etmektedir.

Hal böyle olunca bizde bu tabiri kullanarak şöyle diyelim;
Tüm Satılık İskele Sistemlerimize Ürünlerimiz Menüsünden Ulaşabilirsiniz..

Bir önceki yazımız olan ' Alt Ayar Mili [ Taban Plakası / Kriko ] Nasıl Olmalıdır? ' başlıklı gönderimiz de bu güne kadar biraz ihmal edilmiş olan ayar milleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Author Name

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *

Blogger tarafından desteklenmektedir.