tse ts en 12810-1TSE - TS EN 12810-1
BELGELİ GÜVENLİKLİ İSKELE > 35. Yıl.. +90 248 325 35 55
deneme
2.El İskele Fiyatları Alman İskelesi Ankara Asma İskele Ayar Mili Bambu İskele belediye iskele projesi Cephe İskelelerinde Güvenli Çalışma Rehberi Demir Fiyatları Döküm Sac Kurtağzı Galvanizli İskele Güvenli İskele Güvenlik Ağı Güvenlik Ağı Fiyatları Güvenlikli Ahşap İskele Güvenlikli Cephe İş İskelesi Güvenlikli Flanşlı Kamalı İskele Güvenlikli H Tipi İskele Güvenlikli H Tipi İskele Galeri Güvenlikli H Tipi İskele Kurulumu Güvenlikli İskele Güvenlikli İskele Tebliği Güvenlikli Kamalı Flanşlı İskele Kurulumu haber Hatalı İskele Uygulaması İkinci El Güvenlikli İskele İkinci El İskele 2.el İkinci El İskele Fiyatları İnşaat Güvenlik Ağı İnşaat Güvenlik Ağı video inşaat iskelesi İnşaat Ruhsatı İskele Projesi iskele İskele Ankraj Noktaları İskele Fiyatları İskele Gökdelen İskele Hesaplama Programı İskele Hesaplaması İskele Kazası İskele Kiralama İskele Kurma Sökme Kılavuzu İskele Kurulum Elemanı İskele Kurulum Söküm Talimatı İskele Projesi iskele statik hesaplama iskele uygulama iskele video İş Güvenliği Kiralık İskele Konya Kredi Kartı ile Taksitli İskele Kalıp Kullanım Kılavuzu kuru Mamül ve Konfigürasyon El Kitabı Minare İskelesi Oguzhan Örnek İskele Planı Örümcek İskele Pratik İskele Rollform Kalas Sahibinden 2.el iskele Sahibinden Kiralık İskele satılık iskele Satılık İskele Fiyatları Sertifikalı İskele Taban Plakası Test Deney TS EN 1065 TS EN 1263-1 TS EN 12810 TS EN 12812 TSE Tse belgeli iskele Yorum Değerlendirme Görüş

A+ A-

Oğuzhan A.Ş. Yeni Yatırımına Taşınıyor

İskele Kalıp sektörünün ilklerinden olarak 1987 yılından beri Burdur/Bucak ta iskele ve kalıp imalatı yapan OĞUZHAN İSKELE, her geçen yıl düzenli olarak büyümüş ve artık komple bir yenilenme sürecine girmiştir. Bu kapsamda Bucak organize sanayi bölgesinde büyük bir yatırıma başlamış ve güvenlikli iskele, kalıp, güvenlik ağı üretim hatlarını bu yeni fabrikaya taşıma kararı almıştır.


Yeni Fabrika Görseli
22.500 m² açık, 8.650 m² kapalı, alana sahip olan bu yeni tesisi ile birlikte üretim proseslerini de çağın gereklerine göre modernleştirerek, üretim kalitesi noktasında rakiplerinden bir adım öne çıkma gayretindedir.

 İş güvenliğinin tüm gereklerini karşılayacak şekilde dizayn edilen yeni üretim yerinde, bu sayede personel motivasyonunu da en üst seviyeye çıkartarak verimlilikte optimum noktaya ulaşmak hedefindedir.

Satış, Pazarlama, Muhasebe ve Yönetim departmanlarının modern bir tasarım konsepti ile içinde yer alacağı ofis bölümümüzün giriş katında tüm ürünlerimizin sergileneceği bir büyük showroom tasarlanarak müşterilerinin ürünleri bire bir görme imkânı sağlanacaktır.

Oğuzhan İskele, makine donanımı olarak ta yenilenen bina ile birlikte gelişmektedir. Özellikle son günlerin popüler konusu haline gelmiş olan GÜVENLİKLİ İSKELE konusunda üretim hatlarının revizyonlarını gerçekleştirmiş ve ilave makine yatırımlarını yapmıştır.


Güvenlik iskele sistemleri ile birlikte artan metal yürüme platformu ( sac kalas ) ihtiyacına cevap verebilmek için mevcut roll form hattına, yenisini ekleyerek 2. Roll forming kalas üretim hattını devreye sokmuştur. Bu yeni hattın devreye girmesi ile birlikte sadece kendi kalas ihtiyacını karşılamakla kalmayıp, diğer firmalara da kalas satışı gerçekleştirmeye başlamıştır.

Oğuzhan İskele yenilenme süreci ile birlikte web sitesini de yenilemiş ve günümüzün popüler mobil telefon, tablet ve bilgisayarlarına tam uyumlu, ekran büyüklüğüne göre şekillenebilen duyarlı hale gelmiş www.oguzhaniskele.com sitesini daha aktif hale getirmiştir. Özellikle son günlerin merak edilen sistemi güvenlikli iskele konusunda birçok orijinal makale kaleme alınmış ve müşterilerinin istifadesine sunulmuştur. İstanbul, Ankara ve Bursa bayilerimizin de yer aldığı yeni web sitesinde, fabrika ve bayilerine kolay ulaşım için, navigasyon programlarına yol gösterici haritalar eklenmiştir. 

Web sitesiyle birlikte sosyal platformalar da aktif hale getirilmiş ve Google+, Facebook, Twitter, Youtube, Pinterest ve Linkedin gibi sosyal adres linkleri de sitede yerini almıştır.

Oğuzhan İskele web sitesinde inceleme fırsatı bulabileceğiniz diğer ürünleri; Güvenlikli Kamalı Flanşlı İskele, Güvenlikli H Tipi İskele, Tekerlekli Mobil İskele, Kovanlı İskele, Masa Tipi Ağır Yük İskelesi, Cup-Lock Fincanlı İskele Sistemi Teleskopik Dikme ( Demir Direk ) Sistemleri, Portatif Tribün Sistemler, Endüstriyel Kalıp [ H20 Ahşap Kirişli ] Sistemi, Tek Yüz İstinat Perde Duvar Kalıp Sistemi, Sac Perde - Kolon - Kiriş Kalıp Sistemi, Sac Döşeme Panosu Sistemi, Desenli Bahçe Duvarı Kalıp Sistemi, Projeye Özel Kalıplar, Güvenlik Ağı Konsolu - Yakalama Ağı Platformu, Malzeme Çıkartma Platformu, Tie-Rot ( Tayrot ) Takımı, Kolon Kelepçesi, H20 Ahşap Kiriş şeklinde sıralanabilir.

TSE tarafından yenilenen güvenlikli iskele standartı olan TS EN 1280-1 e uyum konusunda sistemini komple yeniden revize etmiş, ilave teknik personeller alınmış, ISO 9001 kalite yönetim sistemi kusursuz şekilde çalıştırılmaya başlanmış, test laboratuvarımız devreye girmiş yani üretim mantalitesi güvenlikli iskele sertifikasına göre yeniden şekillenmiştir.

Kaynak makine ve robotları üzerine de iyileştirmeler yapılmış, bunun için dışardan kaynak mühendislik eğitim ve danışmanlık hizmetleri almış ve böylelikle güvenlikli iskele standartlarının bir gereği olan Metalik Malzemelerin Ergitme Kaynağı İçin Standart Kalite Şartları anlamına gelen EN ISO 3834-3 sertifikasını almaya hak kazanmıştır.

Bu yenilenme sürecinde ürünler geliştirilirken yapılan ARGE çalışmaları neticesinde 2 yeni faydalı model başvurusu ve 3 yeni ürün markası için Türk Patent Enstitüsüne gerekli başvuruları yapmıştır.

Yenilenen üretim tesisi, geliştirilen üretim şekli, güçlenen kadrosu ve iyileştirilen yönetim bakış açısıyla yoluna devam etmekte, özellikle güvenlikli iskele, kalıp ve inşaat güvenlik ağları konusunda tecrübelerini paylaşmak için müşterilerini yenilenen fabrikasına davet etmektedir.

Bir önceki yazımız olan Bucak OSB de yeni fabrika yatırımı başlıklı gönderimiz de tamamlanmak üzere olan fabrika binamız hakkında bilgiler verilmektedir.
Etiketler:

Author Name

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *

Blogger tarafından desteklenmektedir.