tse ts en 12810-1TSE - TS EN 12810-1
BELGELİ GÜVENLİKLİ İSKELE > 35. Yıl.. +90 248 325 35 55
deneme
2.El İskele Fiyatları Alman İskelesi Ankara Asma İskele Ayar Mili Bambu İskele belediye iskele projesi Cephe İskelelerinde Güvenli Çalışma Rehberi Demir Fiyatları Döküm Sac Kurtağzı Galvanizli İskele Güvenli İskele Güvenlik Ağı Güvenlik Ağı Fiyatları Güvenlikli Ahşap İskele Güvenlikli Cephe İş İskelesi Güvenlikli Flanşlı Kamalı İskele Güvenlikli H Tipi İskele Güvenlikli H Tipi İskele Galeri Güvenlikli H Tipi İskele Kurulumu Güvenlikli İskele Güvenlikli İskele Tebliği Güvenlikli Kamalı Flanşlı İskele Kurulumu haber Hatalı İskele Uygulaması İkinci El Güvenlikli İskele İkinci El İskele 2.el İkinci El İskele Fiyatları İnşaat Güvenlik Ağı İnşaat Güvenlik Ağı video inşaat iskelesi İnşaat Ruhsatı İskele Projesi iskele İskele Ankraj Noktaları İskele Fiyatları İskele Gökdelen İskele Hesaplama Programı İskele Hesaplaması İskele Kazası İskele Kiralama İskele Kurma Sökme Kılavuzu İskele Kurulum Elemanı İskele Kurulum Söküm Talimatı İskele Projesi iskele statik hesaplama iskele uygulama iskele video İş Güvenliği Kiralık İskele Konya Kredi Kartı ile Taksitli İskele Kalıp Kullanım Kılavuzu kuru Mamül ve Konfigürasyon El Kitabı Minare İskelesi Oguzhan Örnek İskele Planı Örümcek İskele Pratik İskele Rollform Kalas Sahibinden 2.el iskele Sahibinden Kiralık İskele satılık iskele Satılık İskele Fiyatları Sertifikalı İskele Taban Plakası Test Deney TS EN 1065 TS EN 1263-1 TS EN 12810 TS EN 12812 TSE Tse belgeli iskele Yorum Değerlendirme Görüş

A+ A-

İnşaat Güvenlik Ağı test videosu, güvenlik ağı test

İnşaat Güvenlik Ağı Sistemlerimize Ait Test Videosu,


İnşaat dış cephelerinde kullanılan insan ve malzeme düşmelerine karşı koruyucu vazife üstlenen güvenlik ağları için oluşturulan sistemlerimize ait Tüv Süd Türkiye tarafından TS EN 1263-1 Bölüm 7 ye uygun olarak hazırlanmış güvenlik ağı test anına ait videomuz aşağıda sunulmaktadır.
Yapılan testlerimiz de 3 farklı tipte inşaat güvenlik ağı deneme imkanımız olmuştur. Bunlar Poliamid Güvenlik Ağı, Polyester Güvenlik Ağı ve Polipropilen Güvenlik Ağı çeşitleridir. Bu 3 farklı ham madde kullanılarak hazırlanmış olan 6mm et kalınlığında 10 x 10 cm göz aralığındaki güvenlik ağları test sonucunda geçer not almıştır.

Test sonuçlarına göre güvenlik ağları geçer not alsa da, platformlarda kullanacağımız inşaat güvenlik ağımızı seçerken uzun vadeli dış ortamlardan kaynaklanacak ve ilgili standarttan doğan başka etkenlerde bulunmaktadır.

Örneğin TS EN 1263-1 standardında sadece poliamid ( polyamid ) ve polipropilen güvenlik ağlarına atıf yapılmıştır. Polyester ağ bu standartta bahsedilmemektedir. Atıf yapılan güvenlik ağları da farklı UV dayanımı (güneş altında bekleme) ve elastikiyet değerlerine sahiptir. Sonuç olarak diyebiliriz ki bu iş için optimum noktanın bulunabilmesi için kullanılması gereken en uygun inşaat güvenlik ağı ; Poliamid Güvenlik Ağıdır.

Polyamid güvenlik ağının en büyük dezavantajı fiyatıdır. Pahalı bir ham maddeden imal edildiği için sistem fiyatı biraz yükselmektedir. Ancak bu tip doğrudan insan hayatını ilgilendiren konularda en göz ardı edilmesi gereken, en yapılmaması gereken şey, sadece fiyat mukayesesi olsa gerek.
Türkiye'nin her yerine sevkıyat yapmaktayız ; İstanbul, Ankara, Bursa, Konya, Antalya..

Güvenlik ağı konsolları hakkında daha detaylı hazırlanmış olan ana sayfamıza buradan ulaşabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Rollform Kalas Video başlıklı gönderimiz de inşaat iskele sistemin vazgeçilmezi haline gelen çelik yürüme platform kalasları hakkında bilgiler verilmektedir.

Author Name

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *

Blogger tarafından desteklenmektedir.