tse ts en 12810-1TSE - TS EN 12810-1
BELGELİ GÜVENLİKLİ İSKELE > 35. Yıl.. +90 248 325 35 55
deneme
2.El İskele Fiyatları Alman İskelesi Ankara Asma İskele Ayar Mili Bambu İskele belediye iskele projesi Cephe İskelelerinde Güvenli Çalışma Rehberi Demir Fiyatları Döküm Sac Kurtağzı Galvanizli İskele Güvenli İskele Güvenlik Ağı Güvenlik Ağı Fiyatları Güvenlikli Ahşap İskele Güvenlikli Cephe İş İskelesi Güvenlikli Flanşlı Kamalı İskele Güvenlikli H Tipi İskele Güvenlikli H Tipi İskele Galeri Güvenlikli H Tipi İskele Kurulumu Güvenlikli İskele Güvenlikli İskele Tebliği Güvenlikli Kamalı Flanşlı İskele Kurulumu haber Hatalı İskele Uygulaması İkinci El Güvenlikli İskele İkinci El İskele 2.el İkinci El İskele Fiyatları İnşaat Güvenlik Ağı İnşaat Güvenlik Ağı video inşaat iskelesi İnşaat Ruhsatı İskele Projesi iskele İskele Ankraj Noktaları İskele Fiyatları İskele Gökdelen İskele Hesaplama Programı İskele Hesaplaması İskele Kazası İskele Kiralama İskele Kurma Sökme Kılavuzu İskele Kurulum Elemanı İskele Kurulum Söküm Talimatı İskele Projesi iskele statik hesaplama iskele uygulama iskele video İş Güvenliği Kiralık İskele Konya Kredi Kartı ile Taksitli İskele Kalıp Kullanım Kılavuzu kuru Mamül ve Konfigürasyon El Kitabı Minare İskelesi Oguzhan Örnek İskele Planı Örümcek İskele Pratik İskele Rollform Kalas Sahibinden 2.el iskele Sahibinden Kiralık İskele satılık iskele Satılık İskele Fiyatları Sertifikalı İskele Taban Plakası Test Deney TS EN 1065 TS EN 1263-1 TS EN 12810 TS EN 12812 TSE Tse belgeli iskele Yorum Değerlendirme Görüş

Güvenlikli H Tipi İnşaat İskelesi

Güvenlikli H Tipi iskele sistemi; dış cephelerde veya bina içi aydınlatma galeri boşluklarında yüzeyde yapılacak her türlü işlem için (yalıtım, sıva, boya, giydirme cephe vb. ) kolaylıkla kullanılabilir. Ana taşıyıcısı çerçeve şeklinde dizayn edilmektedir. Bağlantı şekli olarak üzerinde yatay ve çapraz boruların geçeceği pimli kilit sistemi bulunmaktadır.

Güvenlikli İskele H TipiH tipi cephe sisteminin kurulması hızlı ve kolaydır. Standart elemanlardan oluşmaktadır. 2 adet H ayak, 2 adet yatay boru, 1 adet çapraz boru ve 2 adet kalas kullanılarak oluşturulan 5 m alanı kaplayan modüller kullanılarak sistem oluşturulur. Oluşturulan bu modüllerde yardımcı eleman olarak alt ayar milleri, çelik yürüme kalasları, sahanlıklı veya düz tırmanma merdivenleri ile boru kelepçeli duvar dayama elamanları kullanılmaktadır. Yatay ve çapraz boruların uçlarında ekstra bir aparat kullanılmamakta sadece sıkıştırılarak delik yerleri açılmaktadır.
H tipi iskele, cephe sistemlerinde kullanılan yaay elemanların 150 cm, 200 cm ve 250 cm ölçülerinde üretimi yapılarak farklı uzunluklardaki cephe boyutlarına rahatlıkla uyum sağlamaktadır.

Güvenlikli H İskele çerçevesinde kullanılan dikey çerçeveler  Ø48,3 / 3,0mm borudan imal edilir.
Duvar bağlantı kelepçeleri Ø48,3 / 3,2mm  boru üzerine Ø12mm çubuk demir kaynaklı imal edilir.
Güvenlikli H İskele yatay ve çapraz elemanları  Ø34/ 2,0mm  borudan imal edilir.

H iskele üretimde kullanılan  TSE belgeli, mekanik testlerden geçirilmiş ST37 sınıfı borulardır.

Standartlara uygun İskele ;

Güvenlikli H İş İskele Sistemlerimiz TSE TS EN 12810-1 BELGELİDİR yani 12810-2, 12811-1, 12811-2, 12811-3 ve 12811-4 standartlarına göre dizayn edilmiştir. Bu standarta göre statik hesaplama 24m yükseklik için yapılmaktadır. Daha yüksek binalar için özel statik hesaplama yapılması gerekmektedir.

Standarta göre yeni nesil iskele sistemi sistem elemanları GALVANİZ kaplamalıdır.

Neden Güvenlikli H tipi Tip İskele Seçmelisiniz ;

1-)  Güvenlik koşulları sağlandıktan sonra, sizin için önemli olan sistemin toplam fiyatı ise  ihtiyacınız olan sistemi buldunuz demektir; H Tipi Güvenlikli İskele

2-) Eğer önemli olan güvenli iskelenin kurulum hızı ise tercihiniz : H Tipi Güvenlikli İskele

3-) Kurulum esnasında elinizde çekiç taşımak istemiyorsanız mutlaka tercihiniz : H Tipi Güvenlikli İskele

4-) Eğer korkuluklar daha hafif olsun isterseniz tercihiniz : H Tipi Güvenlikli İskele

5-) Güvenlikli iskele sistemlerinde kullanılan yeni yürüme platformları yani sac kalaslar kilitleme sisteme sahiptir, yerine takılan kalas alttan kilitlenince rüzgarda uçma savrulma riski ortadan kalkmaktadır.
Ancak elinizdeki kalaslar kilitsiz veya kilitleme ile hiç uğraşmak istemiyorsanız, H tipi iskele kurulum sistematiği gereği kalasların uçmasına müsaade etmez yani tercihiniz ;   H Tipi Güvenlikli İskele


Güvenlikli H İskele Kurulumu

Güvenlikli H Tipi İskele Sistemlerini kuracak veya sökecek olan personel veya personellerin tamamı ‘İskele Kurulum Elemanı Seviye 3’ sertifikasına sahip olmalıdır.

Kuruluma başlamadan önce mutlaka İskele Kurulum / Söküm Talimatları Kılavuzumuz incelenmeli ve eksiksiz olarak yerine getirilmelidir.

Kolay ve hızlı kurulur, pratiktir. İskele sistemi kurulumunda dikkat edilmesi gereken sistemin gönyesidir.

Detaylı Resimli Kurulum Kılavuzu İçin Tıklayınız.

Türkiye'nin her yerine sevkıyat yapmaktayız ; İstanbul, Ankara, Bursa, Konya, Antalya..

[tab] [content title="01"]
[/content] [content title="02"]
[/content] [content title="03"]
[/content] [content title="04"]
[/content] [content title="05"]
[/content] [content title="06"]
[/content] [content title="07"]
[/content] [content title="08"]
[/content] [content title="09"]
[/content] [content title="10"]
[/content] [content title="11"]
[/content] [content title="12"]
[/content] [/tab]

Katalog:

[tab] [content title="Diğer Dış Cephe İskele Sistemleri"]
 • Güvenlikli Flanşlı İskele Sistemleri - TSE Belgeli
 • Güvenlikli H Tipi İskele Sistemleri - TSE Belgeli
 • Tekerlekli Mobil İskele Sistemleri
 • [/content] [/tab]

  Author Name

  İletişim Formu

  Ad

  E-posta *

  Mesaj *

  Blogger tarafından desteklenmektedir.