tse ts en 12810-1TSE - TS EN 12810-1
BELGELİ GÜVENLİKLİ İSKELE > 35. Yıl.. +90 248 325 35 55
deneme
2.El İskele Fiyatları Alman İskelesi Ankara Asma İskele Ayar Mili Bambu İskele belediye iskele projesi Cephe İskelelerinde Güvenli Çalışma Rehberi Demir Fiyatları Döküm Sac Kurtağzı Galvanizli İskele Güvenli İskele Güvenlik Ağı Güvenlik Ağı Fiyatları Güvenlikli Ahşap İskele Güvenlikli Cephe İş İskelesi Güvenlikli Flanşlı Kamalı İskele Güvenlikli H Tipi İskele Güvenlikli H Tipi İskele Galeri Güvenlikli H Tipi İskele Kurulumu Güvenlikli İskele Güvenlikli İskele Tebliği Güvenlikli Kamalı Flanşlı İskele Kurulumu haber Hatalı İskele Uygulaması İkinci El Güvenlikli İskele İkinci El İskele 2.el İkinci El İskele Fiyatları İnşaat Güvenlik Ağı İnşaat Güvenlik Ağı video inşaat iskelesi İnşaat Ruhsatı İskele Projesi iskele İskele Ankraj Noktaları İskele Fiyatları İskele Gökdelen İskele Hesaplama Programı İskele Hesaplaması İskele Kazası İskele Kiralama İskele Kurma Sökme Kılavuzu İskele Kurulum Elemanı İskele Kurulum Söküm Talimatı İskele Projesi iskele statik hesaplama iskele uygulama iskele video İş Güvenliği Kiralık İskele Konya Kredi Kartı ile Taksitli İskele Kalıp Kullanım Kılavuzu kuru Mamül ve Konfigürasyon El Kitabı Minare İskelesi Oguzhan Örnek İskele Planı Örümcek İskele Pratik İskele Rollform Kalas Sahibinden 2.el iskele Sahibinden Kiralık İskele satılık iskele Satılık İskele Fiyatları Sertifikalı İskele Taban Plakası Test Deney TS EN 1065 TS EN 1263-1 TS EN 12810 TS EN 12812 TSE Tse belgeli iskele Yorum Değerlendirme Görüş

A+ A-
Ön Yapımlı Bileşenlerden Oluşan Cephe İskeleleri Belgelendirmesi Ve Statik Değerlendirilmesi Eğitimi


Türk Standartları Enstitüsü tarafından 10-11 Kasım 2015 tarihinde TSE Ankara merkez binasında TS EN 12810-1 belgelendirme ve statik değerlendirme konusunda Resul Ceran Bey ( İnşaat Müh. Uzman Yardımcısı ) tarafından eğitim verildi ve firma olarak eğitime katıldık.


Katılımcılar genel olarak Türkiye genelinden inşaat mühendisleri ve ilgili üretici firmalardan oluşmuştu. Günümüzün merak edilen başlıklarından biri olan Belediyelerden inşaat ruhsatı alırken hazırlanması gereken iskele statik hesaplama ve çizimleri üzerinde duruldu.

Eğitim esnasında TSE Genel Sekreteri Teknik Yardımcısı Aykut Kırbaş Bey de iştirak etti ve iskele eğitimine ilgi gösteren basın mensuplarına konuyla alakalı açıklamalarda bulundu.


TSE bahçesinde kurulu bulunan 2 farklı iskele üzerinde katılımcılara uygulamalı olarak eğitim verildi. Ürünler detaylı olarak incelendi. Püf noktaları, riskli noktalar bire bir izah edildi.


Katılımcıların bir çoğu ilk defa iskele sistemlerini yakından inceleme imkanı buldu ve 60 kişilik katılımcının olduğu gruba 2 günlük eğitim sonunda sertifikaları verildi.

Güvenlikli iskele konusunda standarttan özetlenmiş bilgiler için ; Güvenlikli İskele


Bir önceki yazımız olan 'TSE - TS EN 12810 Güvenlikli İskele Denetiminden Geçtik' başlıklı gönderimiz de fabrikamızda yapılan TSE denetimi hakkında bilgiler verilmektedir.
Author Name

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *

Blogger tarafından desteklenmektedir.