tse ts en 12810-1TSE - TS EN 12810-1
BELGELİ GÜVENLİKLİ İSKELE > 35. Yıl.. +90 248 325 35 55
deneme
2.El İskele Fiyatları Alman İskelesi Ankara Asma İskele Ayar Mili Bambu İskele belediye iskele projesi Cephe İskelelerinde Güvenli Çalışma Rehberi Demir Fiyatları Döküm Sac Kurtağzı Galvanizli İskele Güvenli İskele Güvenlik Ağı Güvenlik Ağı Fiyatları Güvenlikli Ahşap İskele Güvenlikli Cephe İş İskelesi Güvenlikli Flanşlı Kamalı İskele Güvenlikli H Tipi İskele Güvenlikli H Tipi İskele Galeri Güvenlikli H Tipi İskele Kurulumu Güvenlikli İskele Güvenlikli İskele Tebliği Güvenlikli Kamalı Flanşlı İskele Kurulumu haber Hatalı İskele Uygulaması İkinci El Güvenlikli İskele İkinci El İskele 2.el İkinci El İskele Fiyatları İnşaat Güvenlik Ağı İnşaat Güvenlik Ağı video inşaat iskelesi İnşaat Ruhsatı İskele Projesi iskele İskele Ankraj Noktaları İskele Fiyatları İskele Gökdelen İskele Hesaplama Programı İskele Hesaplaması İskele Kazası İskele Kiralama İskele Kurma Sökme Kılavuzu İskele Kurulum Elemanı İskele Kurulum Söküm Talimatı İskele Projesi iskele statik hesaplama iskele uygulama iskele video İş Güvenliği Kiralık İskele Konya Kredi Kartı ile Taksitli İskele Kalıp Kullanım Kılavuzu kuru Mamül ve Konfigürasyon El Kitabı Minare İskelesi Oguzhan Örnek İskele Planı Örümcek İskele Pratik İskele Rollform Kalas Sahibinden 2.el iskele Sahibinden Kiralık İskele satılık iskele Satılık İskele Fiyatları Sertifikalı İskele Taban Plakası Test Deney TS EN 1065 TS EN 1263-1 TS EN 12810 TS EN 12812 TSE Tse belgeli iskele Yorum Değerlendirme Görüş

A+ A-

Güvenlikli iskele sistemlerinin vazgeçilmezleri arasında yer alan yürüme platformları ( sac kalaslar) üretim sistemi olarak roll form hatlarına geçmeye başladı. Firmamız ise üretimini uzun süredir zaten roll form hatlarında gerçekleştirmektedir.

Ancak hattımızda kalas deliklerini delmek için kullandığımız pres eksantrik sistemde çalışmakta idi. Bu ise biraz zaman kaybı ve fazladan bakım gerektirmekteydi.

Yeni hidrolik pres yatırımımızla artık bu zaman kaybını önlemekle birlikte, üretim hızımızıda arttırmış bulunmaktayız.

Video da roll form hattı öncesi sürücü ve delme işlemini yapan hidrolik presin senkronizasyon ve hızını görebilirsiniz.

1,40 mm et kalınlığında, 32 cm eninde üretilen güvenlikli iskele sistemine uyumlu sac kalaslarımız için ayrıntılı bilgi ve fiyat almak için lütfen iletişime geçiniz.
Rollforming Kalas hattımızın önceki videosunu izlemek için tıklayınız.

Bir önceki yazımız olan Minarede İSKELE yoksa TEHLİKE var! başlıklı gönderimiz de maliyetinden dolayı iskele sistemini tercih etmek yerine, kendi canını riske atan ustalar hakkında bilgiler verilmektedir.


Author Name

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *

Blogger tarafından desteklenmektedir.