tse ts en 12810-1TSE - TS EN 12810-1
BELGELİ GÜVENLİKLİ İSKELE > 35. Yıl.. +90 248 325 35 55
deneme
2.El İskele Fiyatları Alman İskelesi Ankara Asma İskele Ayar Mili Bambu İskele belediye iskele projesi Cephe İskelelerinde Güvenli Çalışma Rehberi Demir Fiyatları Döküm Sac Kurtağzı Galvanizli İskele Güvenli İskele Güvenlik Ağı Güvenlik Ağı Fiyatları Güvenlikli Ahşap İskele Güvenlikli Cephe İş İskelesi Güvenlikli Flanşlı Kamalı İskele Güvenlikli H Tipi İskele Güvenlikli H Tipi İskele Galeri Güvenlikli H Tipi İskele Kurulumu Güvenlikli İskele Güvenlikli İskele Tebliği Güvenlikli Kamalı Flanşlı İskele Kurulumu haber Hatalı İskele Uygulaması İkinci El Güvenlikli İskele İkinci El İskele 2.el İkinci El İskele Fiyatları İnşaat Güvenlik Ağı İnşaat Güvenlik Ağı video inşaat iskelesi İnşaat Ruhsatı İskele Projesi iskele İskele Ankraj Noktaları İskele Fiyatları İskele Gökdelen İskele Hesaplama Programı İskele Hesaplaması İskele Kazası İskele Kiralama İskele Kurma Sökme Kılavuzu İskele Kurulum Elemanı İskele Kurulum Söküm Talimatı İskele Projesi iskele statik hesaplama iskele uygulama iskele video İş Güvenliği Kiralık İskele Konya Kredi Kartı ile Taksitli İskele Kalıp Kullanım Kılavuzu kuru Mamül ve Konfigürasyon El Kitabı Minare İskelesi Oguzhan Örnek İskele Planı Örümcek İskele Pratik İskele Rollform Kalas Sahibinden 2.el iskele Sahibinden Kiralık İskele satılık iskele Satılık İskele Fiyatları Sertifikalı İskele Taban Plakası Test Deney TS EN 1065 TS EN 1263-1 TS EN 12810 TS EN 12812 TSE Tse belgeli iskele Yorum Değerlendirme Görüş

A+ A-

kiralık iskele iskele kiralama güvenlikli iskele kiralama kiralık güvenlikli iskele kiralık iskele firmaları iskele kiralama firmaları

Kiralık Güvenlikli İskele


Kiralık İskele hizmeti önümüzdeki yıllarda ülkemiz için gelişen sektörlerden bir tanesi olacak gibi gözüküyor.  Ancak şuan için yıllardır bu sektörde iskele kiralama hizmeti veren firmaları bekleyen büyük bir mali külfet var.

Kiralık İskeleciler senelerdir geliştirdikleri, çoğalttıkları iskele ekipmanlarını komple değiştirip, güvenlikli iskele sistemlerine geçmeleri gerekiyor. Bu hem zaman alacak, hem de çok büyük yatırımlar gerektirecek bir durum oluşturuyor. Çünkü TSE sertifikalı yeni iskele sitemleri galvaniz kaplama olmak zorunda.

Kiralık iskele firmaları açısından bu durum ise hem mevcut kiralanmakta olan boyalı iskeleleri kullanılmaz hale getirip, hem de yeni alınacak galvanizli iskele sistemlerinin fiyatını arttırmaktadır. Neticede iskele kiralama firmaları bu maliyeti göze almış ve Türkiye’de büyük bir değişimin fitili ateşlenmiştir.

Kiralık İskele Hizmeti Hakkında

Güvenlikli İskele Kiralama


Güvenlikli İskele Sistemlerine geçişle birlikte, iskele sistemlerinde yapılan iyileştirmeler neticesinde iskele fiyatlarının neredeyse %50 oranında artış göstermesi, ( Bu fiyat artışının sebeplerini buradan inceleyebilirsiniz ) iskele kiralama fiyatlarına da doğrudan yansımaktadır. Ancak yine de kısa vadeli kullanımlar için iskele kiralamak hala avantajını korumaktadır.

Uzun süreli iskele ihtiyacı söz konusu olduğunda ise kiralık iskele yerine, yeni iskele satın alma opsiyonu daha avantajlı hale gelmektedir.
Yani İskele almak mı mantıklı, kiralamak mı doğru diye düşünüyorsanız, bunun cevabı her zaman olduğu gibi kısa süreli kullanımlar için İSKELE KİRALAMA mantıklı iken, uzun süreli devamlı kullanımlarda iskele satın almak mantıklıdır.

Yukarıdaki yazımızı kiralık iskele sistemlerinde en çok giden dış cephe iskele sistemleri üzerine yazmıştık. Ancak 'kiralık iskele' terimi çok daha geniş manaları kapsamaktadır. Bunlar aşağıda listelenmektedir;

Kiralık İskele = Güvenlikli Kamalı Flanşlı İskele
Kiralık İskele = Güvenlikli H Tipi İskele
Kiralık İskele = Tekerlekli Mobil İskele
Kiralık İskele = Kovanlı [ Kule Tipi ] Kalıp Altı İskele Sistemi
Kiralık İskele = Masa Tipi Ağır Yük İskele Sistemi
Kiralık İskele = Cup-Lock Fincanlı İskele Sistemi
Kiralık İskele = Teleskopik Dikme ( Demir Direk ) Sistemleri

Yukarıda belirtilen ürünler haricinde kiralık iskeleciler, kalıp ürünleri de kiraya vermektedir. Plywood, H20 Ahşap Kiriş, Endüstriyel kalıp sistemleri, sac panolar...vb. yani inşaat sektöründe kaba inşaat aşamasında gereksinim duyacağınız her şey aslında kiralık iskele firmaları tarafından arz edilmektedir.

Artan iş güvenliği denetimleri sonrası problem yaşamamanız için kiralık iskele firmaları içinden daha kurumsal yapıya sahip olanları tercih etmenizi tavsiye ediyoruz.
İnternette Sahibinden Kiralık İskele şeklinde birçok ilan yer alıyor, ilan sahiplerini iyi araştırmalısınız.

Firma merkezimizde #kiralık_iskele hizmeti şuan için verilmemektedir. Ancak İstanbul, Ankara ve Bursa bayilerimizden kiralık iskele hizmeti alabilirsiniz. Hem Kiralık H Tipi Cephe İskelesi, hem de Kiralık Kamalı Flanşlı Tip İskele hizmeti alabileceğiniz bayilerimize buradan ulaşabilirsiniz.

İstanbul bayimiz aracılığıyla hizmet alabileceğiniz ilçeler;  Kiralık İskele Avrupa Yakası, Anadolu Yakası, Adalar, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beykoz, Beyoğlu, Eminönü, Eyüp, Fâtih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kadıköy, Kağıthâne, Kartal, Küçükçekmece, Maltepe, Pendik, Sarıyer, Şişli, Tuzla, Ümrâniye, Üsküdar, Zeytinburnu, Büyükçekmece, Çatalca, Silivri, Sultanbeyli, Şile, Yalova..

Ankara bayimiz aracılığıyla hizmet alabileceğiniz ilçeler;  Kiralık İskele Akyurt, Altındağ, Ayaş, Bala, Beypazarı, Çamlıdere, Çankaya, Çubuk, Elmadağ, Etimesgut, Evren, Gölbaşı, Güdül, Haymana, Kalecik, Kazan, Keçiören, Kızılcahamam, Mamak, Nallıhan, Polatlı, Pursaklar, Sincan, Şereflikoçhisar, Yenimahalle..

Bursa Bayimiz aracılığıyla hizmet alabileceğiniz ilçeler; Kiralık İskele Osmangazi, Nilüfer, Büyükorhan, Yıldırım, Gemlik, Gürsu, Harmancık, İnegöl, İznik, Karacabey, Keles, Kestel, Mudanya, Mustafakemalpaşa, Orhaneli, Orhangazi, Yenişehir..

Her ne kadar yukarıda bayilerimiz tarafından kiralık iskele verilen ilçeleri sıralamış olsak ta, bayilerimiz il dışına da hizmet vermektedirler. Gerek kurulum dahil kiralık iskele, gerek kurulum hariç iskele kiralama her türlü talebinize karşılık verilmeye çalışılmaktadır. ( İskele kurma sökme anlaşmaya göre değişebilmektedir. )

İskele kiralamalar bir sözleşme dahilinde yapılmaktadır. Bu sözleşmeye kiralık iskele sözleşmesi denilmektedir. Ve her firma kendine özgü maddelerle hazırlamış olduğu bu sözleşmeyi karşılıklı imzaladıktan sonra kiralık iskele hizmeti vermeye başlamaktadır.

Acaba Kiralık almak yerine yeni sıfır ürün mü satın almalıyım diyorsanız sizi buraya alalım.

Bir önceki yazımız olan Metal Kalas İçin Düşme Testi – Drop Test başlıklı gönderimiz de güvenlikli iskele sistemlerinin gereği olan bu deney hakkında bilgiler verilmektedir.

Paylaşmak güzeldir. Aşağıdaki sosyal ağlarda beğeni ve paylaşımlarınızı bekleriz...

Author Name

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *

Blogger tarafından desteklenmektedir.