tse ts en 12810-1TSE - TS EN 12810-1
BELGELİ GÜVENLİKLİ İSKELE > 35. Yıl.. +90 248 325 35 55
deneme
2.El İskele Fiyatları Alman İskelesi Ankara Asma İskele Ayar Mili Bambu İskele belediye iskele projesi Cephe İskelelerinde Güvenli Çalışma Rehberi Demir Fiyatları Döküm Sac Kurtağzı Galvanizli İskele Güvenli İskele Güvenlik Ağı Güvenlik Ağı Fiyatları Güvenlikli Ahşap İskele Güvenlikli Cephe İş İskelesi Güvenlikli Flanşlı Kamalı İskele Güvenlikli H Tipi İskele Güvenlikli H Tipi İskele Galeri Güvenlikli H Tipi İskele Kurulumu Güvenlikli İskele Güvenlikli İskele Tebliği Güvenlikli Kamalı Flanşlı İskele Kurulumu haber Hatalı İskele Uygulaması İkinci El Güvenlikli İskele İkinci El İskele 2.el İkinci El İskele Fiyatları İnşaat Güvenlik Ağı İnşaat Güvenlik Ağı video inşaat iskelesi İnşaat Ruhsatı İskele Projesi iskele İskele Ankraj Noktaları İskele Fiyatları İskele Gökdelen İskele Hesaplama Programı İskele Hesaplaması İskele Kazası İskele Kiralama İskele Kurma Sökme Kılavuzu İskele Kurulum Elemanı İskele Kurulum Söküm Talimatı İskele Projesi iskele statik hesaplama iskele uygulama iskele video İş Güvenliği Kiralık İskele Konya Kredi Kartı ile Taksitli İskele Kalıp Kullanım Kılavuzu kuru Mamül ve Konfigürasyon El Kitabı Minare İskelesi Oguzhan Örnek İskele Planı Örümcek İskele Pratik İskele Rollform Kalas Sahibinden 2.el iskele Sahibinden Kiralık İskele satılık iskele Satılık İskele Fiyatları Sertifikalı İskele Taban Plakası Test Deney TS EN 1065 TS EN 1263-1 TS EN 12810 TS EN 12812 TSE Tse belgeli iskele Yorum Değerlendirme Görüş

A+ A-

Rollform Kalas sac kalas metal kalas yürüme platformu

Rollform Hattında Çekilmiş Metal Kalas ( Çelik Yürüme Platformu )


Roll Forming Kalas, güvenlikli iskele sistemlerindeki denetimlerin artmasıyla birlikte artan sac kalas ihtiyacını hızla karşılayabilmek için giderek yaygınlaşmaktadır. Cephede kurulmuş olan iskele sistemlerinde her 2m ara ile komple çelik kalas döşenmesi TS EN 12810 standartının bir gereğidir. Firmamız da bu konuda yatırımlarını yapmış ve artık roll form hattında seri kalas üretimine başlamıştır.

Rulo halinde 1,4mm kalınlığında ki sacların sürücü ve doğrultucu üniteden geçerek, kalıplarda delik ve kesim işlemi yapılmakta, ve kesilen düz haldeki kalas sacları rollform makinasına girerek özel toplar arasında şekillenerek formu verilmektedir. Roll form kalaslarımız 32 cm eninde olup, uzunluk isteğe göre yapılabilmektedir.

Aşağıdaki rollform çelik kalas videomuzda hattımızın ilk halini izleyebilirsiniz, kalas hattımız her geçen gün gelişimine devam etmektedir. Yeni üretim tesisimiz bitmek üzere olduğu için, kalas üretim hattımız şimdilik geçici yerinde hizmete alınmıştır.


 


Rollformda ham olarak şekillendirilen kalaslar üzerinde 'U' şeklinde veya 10mm sactan kancalar kaynaklı olan başlıklar yerleştirilerek kaynaklanır.

Boyasız olarak hazır hale gelen roll form çelik kalaslarımız paketlenerek galvanizleme tesislerine gönderilmek üzere hazır hale getirilir.

Rollform Çelik Kalas

Roll Form Metal Sac Kalas

Bir önceki yazımız olan Sanatsal İnşaat İskelesi Video başlıklı gönderimizde inşaat iskelesinin sanatsal olarak yorumlanmış halleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Author Name

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *

Blogger tarafından desteklenmektedir.